2. Який об'ємом має тіло, занурене повністю у воду, якщо на нього діє виштовхувальна сила 60 Н.​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

V=0,006 м3

Объяснение:

FA=pgV - Архімедова сила

60=1000*10*V

V=60/10000=0,006 м3