Єлектрон влітає в однорідне магнітне поле , індукція якого 0,5 Тл зі швидкістю 20000км\с

перпендикулярно лініям індукції. Яка сила діє на електрон

Ответы на вопрос

Отвечает Шапов Павел.

Ответ:

Объяснение:

Fл=qvB=1,6*10^-19 Кл*2*10^7 м/с*0,5 Тл=1,6*10^-12 Н