Визначте силу струму у провіднику опором 50 ом якщо напруга на його кінцях дорівнює 80 в​


Ответы на вопрос

Отвечает Abramov Egor.

Ответ:

Силу струму = 1.6 A.

Объяснение:

По Закону Ома I=U/R

I=80/50= 1.6 A.