Який резистор треба з'єднати паралельно з резистором у 104Ом, щоб одержатизагальний опір 840м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гречишникова Дарья.

Ответ:

437 Ом

Объяснение:

R=84 Ом     R1=104 Ом    R2=?

===

1/R=1/R1+1/R2

R2=R*R1/(R1-R)=84*104/(104-84)≈437 Ом

========================