1. Який резистор треба з’єднати паралельно з резистором у 300 Ом, щоб одержати загальний опір 120

Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Адрияна.


Ro=120 Ом     R1=300 Ом    R2=?

1/Ro=1/R1+1/R2      R2=Ro*R1/(R1-Ro)=120*300/(300-120)=200 Ом

==============