Висота молока в бідоні 0,85 м. який тиск на дно бідона надає молоко, якщо його густина 1030 кг/м?

СРОЧНО!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

P=10*1030*0.85=8755 Па

Р=9,8*1030*0.85=8579,9 Па