6. При якій температурі середня квадратична швидкістьмолекул азоту дорівнює 830 м/с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ярочкина Катя.

Отже:

Дешевий:

<Vkw> = 830 м / с

M = 28 * 10-3 кг / моль

____________

T - ?

<Vkw> = √ (3 * R * T / M)

<Vkw>2 = 3 * R * T / M

T = M * <Vkw>2 / (3 * R) = 28*10-3*8302 / (3*8,31) ≈ 774 До

t = T - 273 = 774 - 273 ≈ 500°C

Обряснене: