Пружину рівномірно розтягнули на 5см за 3с. Знайти середню потужність, якщо для утримання пружини у

такому розтягнутому стані необхідна сила 120Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Подолянчик Светлана.

Ответ:

1 Вт

Объяснение:

s=0.05 м     t=3 c    F=120 H   Ncp=?

===

Fcp=F/2

Ncp=A/t=Fcp*s/t=F*s/(2*t)=120*0.05/(2*3)=1 Вт

==========================