Акваріум заповнений водою повністю.З якою силою тисне вода на стінку акваріума довжиною 50 см і

висотою 30 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Сибирский Терем.

тиск на стінку - це середнє арифмитичне між тисками зверху і знизу

P1=0

P2=ρgh

P=ρgh/2=10000*30/2=150 000 = 150 кПа