через який час після початку аварійного гальмування зупиниться автомобіль, що рухається зі

швидкістю 20 м/с, якщо коефіцієнт тертя між колесами та покриття дороги дорівнює 0,4?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Максим.

v₀=20 м/с

v=0 м/с

μ=0,4

t-?

Fтер=μN=μmg,  F=ma

F=Fтер

ma=μmg

a=μg

з іншого боку

a=|v-v₀| / t

⇒ t=|v-v₀| / a

t = |v-v₀| / μg

t = |0-20| / 0,4*10 = 20/4 = 5 c

Відповідь: 5 с