Укажіть опір ділянки електричного кола, що складається з 12 ламп 2 опором 0,60м кожна, якщо вони

з'єднані послідовно​

Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

n = 12  штук

R = 0.6 Ом

соединение последовательное, тогда

Rob = R*n = 0.6*12 = 7.2 Ома