Спортсмен масою 70 кг стрибає з трампліна заввишки 10 м у воду. Яка сила опору повітря діє на

нього, якщо час падіння становить 1,8 с? На скільки опір повітря збільшує час падіння спортсмена?

Ответы на вопрос

Отвечает Севидова Анна.

Решение:

ma=m*0=mg - Fтр

Fтр = mg = 7*10 Н = 700 Н (или 70*9,81 = 686,7 Н = 687 Н)

Ответ:700 Н