Яка виштовхувальна сила діє на алюмінієвий брусок, що на половину свого об’єму занурений у воду,

якщо його розміри 80 см 10 см 20 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Кучер Никита.

Ответ: 80Н

Объяснение: определяем объем бруска V=0,8*0,1*0,2=0,016м³

Определяем объем бруска, погруженного в воду: 0,016/2=0,008м³

Определяем выталкивающую силу: F=ρgV=1000*10*0,008=80Н