1. Знайти об'єм суцільного залізного тіла, якщо на нього діє сила тяжіння 30 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Кнышук Татьяна.

Ответ:

об'єм - 0,0004

Объяснение:

1) Fт. = mg = m * 10 = 30

m = 30 : 10 = 3 кг

2) m = pV = 7850 * V = 3

V = 3 : 7850 = 0,0004 м2