Яка виштовхувальна сила діє на залізний брусок, на чверть свого об’єму занурений у воду, якщо його

маса дорівнює 625 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Вьюжанин Никита.

Ответ:

0,2H

Объяснение:

m = pV = 7850 * V = 0,625

V = 0,00008 v2

F арх = pgV = 1.000 * 10 * (0,00008 : 4) = 0,2 H

так як занурення тільки частина обсягу тіла, у формулі потрібно використовувати тільки цю частину.

(Я не знаю української, користувався перекладачем)