Під час прямолінійногорівноприскореногоруху за 10 с швидкістьруху леопардазменшилася від 20 до10

м/с. Якепереміщення здійснивлеопард за цей час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Булавин Максим.

Ответ:

s=(v1+v2)*t1/2=(20+10)*10/2=150 м

a=(v2-v1)/t1=(10-20)/10= -1 м/с²

v3=v1+a*t2=20-1*5)=15 м/с

Объяснение: