Під час прямолінійного рівноприскореного руху за 15 с швидкість руху леопарда зменшилася від 25 до

15 м/с. Яке переміщення здійснив леопард за цей час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харламова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Можна скористатися формулою для прямолінійного рівноприскореного руху:

v = u + at,

де v - кінцева швидкість,

u - початкова швидкість,

a - прискорення, яке залишається постійним,

t - час.

У нашому випадку:

u = 25 м/с (початкова швидкість),

v = 15 м/с (кінцева швидкість),

t = 15 с.

Знайдемо прискорення:

a = (v - u) / t = (15 - 25) / 15 = -0.67 м/с².

За формулою для прямолінійного рівноприскореного руху можна також знайти переміщення s:

s = ut + (1/2)at^2,

де s - переміщення.

Підставляємо відомі значення і знаходимо:

s = 25 м/с * 15 с + (1/2) * (-0.67 м/с²) * (15 с)^2 = 187.5 м.

Отже, леопард здійснив переміщення 187.5 м за 15 с прямолінійного рівноприскореного руху зі швидкістю, яка зменшувалася від 25 до 15 м/с.