Гідравлічний домкрат піднімае машину вагою 20 кН. До меншого поршня домкрата прикладаютьсилу 400

н. Чому дорівнює площа більшого порш-ня, якщо площа меншого — 2 см??​

Ответы на вопрос

Отвечает Чупина Екатерина.

Ответ: 100см²

Объяснение: F1/S1=F2/S2;

S2=F2*S1/F1=20000*2/400=100 cм²