У електромережу напругою 220 В увімкнули електрочайник, опір його нагрівального елемента - 88 Ом.

Чому дорівнює сила струму в приладі?

Ответы на вопрос

Отвечает Игнаев Родион.

Ответ:

U=220 В

R=88 Ом

I=?

I=U/R=220/88=2,5 A