за допомогою лебідки рівномірно піднімають вантаж масою 1000кг на висоту 10м за 1 хв. яку

потужність розвиває пристрій ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ломов Валера.

Ответ:

N=1,67 кВт

Объяснение:

А=F*S=mgS=1000*10*10=100 kДж

N=A/t=100000/60=1667 Вт=1,67кВт