Знайти опір мідного провідника довжиною 500 метрів і площею поперечного перерізу 2мм².Яка напруга

на кінцях цього провідника, якщо в ньому тече сла струму 3 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шпаковский Ваня.

Відповідь:

Опір приблизно 4,375 Ом ; Напруга 13,125 В

Пояснення:

R=ρ*l/S=1,75*10^(-8)*500/2*10^(-6)=4,375 Ом

За законом Ома:

I=V/R → V=IR=4,375*3=13,125 B