Знайти опір мідного провідника довжиною 500 метрів і площею поперечного перерізу 2 мм^2 Яка напруга

на кінцях цього провідника, якщо в ньому тече сила струму 3 A

Ответы на вопрос

Отвечает Петрунина Ирина.

Ответ: 12,75В

Объяснение: R=ρl/S, где: ρ-удельное сопротивление; l-длина проводника; S-площадь поперечного сечения.

R=0,017*500/2=4,25 Ом.

По закону Ома: U=I*R=3*4,25=12,75В