Батискаф, що має площину поверхні 48м², опустили на глубину 1,5 км. Яку силу тиску він витримує?​


Ответы на вопрос

Отвечает Eltaev Elnur.

Ответ:

тиск на глибині 1.5 км рівен P=ρgh=1000*10*1.5*1000=15 мПа

сила тиску рівня добутку площі і тиску

F=S*P=48*15*10^6=720 мН