Тамуючи спрагу хлопчик випив пляшку води об'ємом 0,5 л.На скільки збільшився тиск хлопчика на

підлогу якщо площа опори його взуття становить 250см2. Срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пашечко Виктория.

Ответ:

маса хлопчика збільшилась на ρV

тобто тиск зріс на ρVg/S

ΔP=ρVg/S=10^3*10*0,5*10^-3*10^4/250=200 Па

тиск на підлогу виріс на 200 Па