Одна із сторін прямокутника дорівнює 5см а діагональ дорівнює13 см знайти другу сторону


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Коля.

Ответ:

12см

Пошаговое объяснение:

воспользуемся теонемой Пифагора

с^2= а^2+в^2

13^2=а^2+5^2

а^2=13^2-5^2

а^2= 169-25

а^2=144

а= 12