дві однакові лампи опором 30 Ом з'єднали паралельно та підключили до джерела струму з напругою 15

В. Чому дорівнюе сила струму, що проходить через кожну лампу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фатеева Александра.

R1=R2=30 OM

U1=U2=15B

I=U/R

I= 15/30= 0.5A