Знайти розподіл струму і напруги між опорами, якщо амперметр показує 3А. R1=3 Ом, R2=2 Oм, R3=4 Ом.

Y 1-3-? U 1-3-? U -? Даю 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Кирилл.

Ответ:

Вот решение

Объяснение:

U1=U2

U1:R1=9,6:12=O.8

U2:R2=9,6:12=0.8

13×3=4×5=20B

You=U1+U3=20+9,6=19,6B