Дві електричні лампи ввімкнені паралельно до мережі з напругою H8B. Визначте силу струму у кожній

лампі й провіднику , що підводять струм до лампи, якщо опір однієї 600 Ом, а інший 400 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаин Барат.

Ответ:

I1=0,013 A

I2=0,02 A

Объяснение:

I1=8/600=0,013 A

I2=8/400=0,02 A