50 баллов! Задача По ввімкненому в коло гальванометру проходить сила струму 30 мА за 5 хв.

Скільки кулонів електрики проходить у котушці гальванометра за цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Макс.

Ответ:

q=I t

q=0.012*600=12*6=72 Кл