13 балів 1) За якою формулою можна визначити напругу? А) U = A/q; Б) U= q/t; В) U = q/v; Г) U =

It. 2)По ввімкненому в коло гальванометру проходить сила струму 30 мА за 5 хв. Скільки кулонів електрики проходить у котушці гальванометра за цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Кирилл.

Ответ:

1 .А)

2.q=I

tq=0,012×600=12×6=72Кл