Яку силу необхідно прикласти до шматка міді об‘ємом 30 см^3 щоб утримати його у воді


Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Ангелина.

F=Fтяж-Fарх

30 см^3=0.00003м^3

Fтяж=m*g=Vмеди*pмеди*g=0.00003м^3*8900кг/м^3*10Н/кг=2.67H

Fарх=pводы*Vмеди*g=1000кг/м^3*0.00003м^3*10H/кг=0.3H

F=2.67H-0.3H=2.37H

Ответ: 2.37H