Визначте тиск рідини на дно посудини, якщо в неї налили шар меду висотою 7 см, а густина меду 1240

кг/ м3 СРОЧНОО ПОМОГИТЕ ЗАДАЧКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Старкова Софья.

Ответ:

868Па

Объяснение:

Дано: | СІ: | p=p(ро)×h×g |

p(ро)=1240кг/м3 |. |. |

h=7см.

p=? | 0.07м |. |

p=1240×0.07×10=868Па