Визначте швидкість світла у прозорій речовині, якщо граничний кут повного внутрішнього відбивання

на межі цієї речовини та повітря дорівнює 45 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Павлик.

Ответ:

Объяснение:

Угол полного внутреннего отражения:

α₀ = 45°

Но

arcsin α₀ = 1 / n

Отсюда показатель преломления:

n = 1 / arcsin 45° = 1 / (√2/2) = 2 / √2 = 2 / 1,41 ≈ 1,41