При паралельному з’єднанні двох резисторів загальний опір = 12Ом при послідовному 50 Ом визначити

значення опорів резисторів СРОЧНО БУДЬ ЛАСКАаааааааа

Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Виктория.

Ответ:

30 Ом    20 Ом

Объяснение:

Последовательное

R1+R2=50

Параллельное

1/R1+1/R2=1/12

12=R1*R2/(R1+R2)=R1*R2/50

R1=600/R2

R2²-50*R2+600=0

R2=(50±√(50²-4*600))/2=30 Ом

R1=20 Ом

============================