ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! ДАЮ МНОГО БАЛОВ!!!1.У циліндрі під поршнем площею 30 см2 міститься

вода.Вантаж якої маси потрібно покласти на поршень, щоб тиск води на дно циліндра зріс на 1 кПа? 2.Визначте силу,яка тисне на дно бочки в досліді Паскаля (стр.161),якщо висота води в трубці становить 2 м, а діаметр і висота бочки дорівнюють 0,4 м. Визначте масу тіла,яке тиснутиме на дно бочки саме этакою силою,якщо площа дотику тіла і дна дорівнюватиме площі дна.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитюк Леся.

1)

Дано:

S=30 см²=30*10⁻⁴ м²

ΔP=1 кПа

Знайти:

m - ?

Розв’язок:

ΔP=mg/S

m=ΔPS/g

m=10³*30*10⁻⁴/10=0.3

Відповідь: 0.3 кг

2)

Дано:

H=2 м

d=0.4 м=h

Знайти:

m-?

Розв’язок:

P=pg(H+h)

mg/S=P

S=πd²/4

P=4mg/πd²

4mg/πd²=pg(H+h)

m=pg(H+h)*πd²/4g

m=10³*10(2+0.4)*3.14*0.4²/40=301.44 кг

Відповідь: 301.44 кг