Який тиск на сніг чинить людина на лижах, якщо її вага 400 Н, я площа двох лиж 0,4 (м*м)


Ответы на вопрос

Отвечает Коноплёв Влад.

Ответ:

P=F/S

P=400/0.4=10^3 Па=1 кПа

Людина на лижах чинить тиск в 1 кПа