Резистори опорами 2 і 4 Ом з'єднані послідовно. Якою є напруга на ділянці кола з двох резисторів,

якщо напруга на першому резисторі дорівнює 1.6 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Сараева Дарья.

Ответ: 4,8В.

Объяснение: сила тока в цепи по закону Ома равна: I=U1/R1=1,6/2=0,8А;

Общее сопротивление в цепи равно:R=R1+R2=2+4=6 Ом;

Напряжение на источнике равно: U=I*R=0,8*6=4,8В