Резистори, опорами 2 і 4 Ом з"єднані послідовно. Якою є напруга ділянці кола з двох резисторів,

якщо напруга на першому резисторі дорівнює 1,6 В? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочешков Тимофей.

Ответ:

4.4 Ом

Объяснение:

I- однакова

U=U1+U2

R=R1+R2

R=U/I

U=R*I

U=6 Ом * I

Так як I усюди одне то

U1,2=6 Ом

U2=6-1.6=4.4 Ом