На скільки зросте енергія магнітного поля котушки, індуктивність якої 0,2 Гн, якщо сила струму

зросте від 2 А до 4 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Ярослав.

W_1=\frac{Ll^2}{2}=\frac{0,2Gn*(2A)^2}{2}=0,4Bb \\W_2=\frac{Ll^2}{2}=\frac{0,2Gn*(4A)^2}{2}=0,8Bb \\W_0=W_2-W_1=0,4Bb