Маса чотириколісного причепа з вантажем становить 2,5 т. Визначте тиск причепа на дорогу, якщо

площа дотикання кожного колеса з дорогою 125 см² Поможіть пожалуста!!! ☹☹☹☹☹

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Ответ:

Р=0,5МПа

Объяснение:

Р=2500*10/0,05= 0,5*10^6=0,5МПа