Щоб завівся двигун автомобіля, через статер за 8 с має пройти 1080 Кл електрики Визначити силу

струму

Ответы на вопрос

Отвечает Шаронова Настя.

Ответ:

I = q/t ; t= 12мин.= 720с; I = 3000/ 720≈ 4.2≈ 4 A