СРОЧНО!!!!!!! Визначте об'єм зануреної у прісну воду дерев'яної кулі, якщо на неї діє Архімедова

сила 20 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Максимович Святослав.

Объяснение:

Дано:

Fa = 20 Н

ρ = 2000 кг/м³ - плотность ртути

________

V -?

Сила Архимеда:

Fa = ρ*g*V

Отсюда объем шара:

V = Fa / (ρ*g) = 20/(2000*10) = 0,001 м³