Скільки часу рухається тіло та яка кінцева швидкість цього тіла, якщо воно вільно падає з висоти

135м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубина Дарья.

Ответ:

ТКЕ:

\frac{mV^2}{2}=mgh\\\\V=\sqrt{2gh}\\V=\sqrt{2*135*10  }=52 m/s

gt=V

t=V/g

t=52/10=5.2 c