На яку глибину треба занурити у відро з водою камінь, щоб тиск води на йогоповерхню дорівнював

1050 Па?Розв'язок задачі записуєте в зошит(надсилаєте в класрум), тодізараховується оцінка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Носкова Соня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

p = 1050 Па

ρ = 1000 кг/м³ - плотность воды

__________________

h - ?

Из формулы:

p = ρ·g·h

находим глубину:

h = p / (ρ·g) = 1050 / (1000·9,8) ≈ 0,11 м     или   11 см