визначити номінальну силу струму у нитті наколу електричної лампи. Якщо потужність 100 Вольт,

напруга 220 Вольт​

Ответы на вопрос

Отвечает Колов Женя.

Дано:

P=100 Вт

U=220 В

Знайти:

I-?

Розв'язання:

P=A/t

P=U×I

I=P/U

I=100/220=0,45A