якої довжини потрібно взяти мідну дротину площею поперечного перерізу 1 мм2 при напрузі 18 вольт

сила струму в ній дорівнювала 200 ампер питомий опір міді 0017 ом * мм2 в м

Ответы на вопрос

Отвечает Серебренников Илья.

Ответ:

R = 1.7 / 0.2 = 8.5 Om L = R * S / 0.017 = 8.5 * 1 / 0.017 = 500 m