Дуже треба срочно!!!*. Парашутист, досягнувши в затяжному стрибку швидкості 45 м/с, розкриває па-

рашут. Упродовж 2 с після цього його швидкість зменшується до 5 м/с. Обчислітьвагу парашутиста під час гальмування, якщо його маса дорівнює 80 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

1600 Н

Объяснение:

Прискорення

                                 a=|V-V₀|/t=|5-45|/2=20м/с².

Вага парашутиста

                                      P=ma=80*20=1600 H.