Терміново. Три лампи з"єднали послідовно й підключили до акумулятора. Напруга на кожній лампі 5В,

4В та 6В. Якою є напруга на клемах акумулятора?

Ответы на вопрос

Отвечает Петюренко Серёжа.

Ответ:

U=18В

Объяснение:

На клемах- це загальна напргуа. При послідовному зєднанні U=U1+U2+U3, то U=6В+4В+8В=18В