2.11. Для якісної роботи світлодіодноï лампи напруга на ній має бути 2 В, а сила струму - 20 мА.

Резистор якого опору слід приєднати послідовно до лампи. щоб її можна було живити від акумулятора, напруга на виході якого 12 В? помогите ну ёлки палки ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шапошников Артём.

Объяснение:

Для знаходження потрібного опору резистора можна використати закон Ома, який говорить, що струм, який протікає через електричний опір, пропорційний напрузі на ньому:

R = U / I,

де R - опір резистора, U - напруга на резисторі, I - струм, що протікає через лампу.

Оскільки напруга на лампі 2 В, а струм - 20 мА, то опір лампи складає:

R = U / I = 2 В / 20 мА = 100 Ом

Отже, резистор потрібно вибрати з опором 12 В / 20 мА = 600 Ом.

Отже, потрібно приєднати резистор з опором 600 Ом до лампи в послідовному з'єднанні, щоб живити її від акумулятора напругою 12 В.