Чому дорівнює радіус сфери, заданої рівнянням. (x-5)² + y²+(z+3)² = 16​


Ответы на вопрос

Отвечает Ендржеевская Виктория.

Ответ:

Рівняння сфери у вигляді $(x-a)^2+(y-b)^2+(z-c)^2=r^2$ задає сферу з центром в $(a,b,c)$ і радіусом $r$.

Таким чином, порівнюючи дане рівняння зі стандартним виглядом рівняння сфери, ми бачимо, що центр сфери знаходиться в точці $(5, 0, -3)$, а радіус $r$ дорівнює $\sqrt{16}=4$.

Отже, радіус цієї сфери дорівнює 4.

Отвечает Серокурова Екатерина.

Ответ:

вот

Объяснение:

Рівняння задає сферу з центром у точці (5, 0, -3) і радіусом 4.

Це можна побачити, порівнявши рівняння з канонічним виглядом рівняння сфери:

(x - a)² + (y - b)² + (z - c)² = r²,

де (a, b, c) - координати центру сфери, а r - її радіус.

У даному випадку a = 5, b = 0, c = -3 і r = 4, тому радіус сфери дорівнює 4.